Reklam
Reklam
Kocasını denemek için yatağın altına saklandı

Kocasını denemek için yatağın altına saklandı

12 Şubat 2018 - 00:17
Reklam

Aldatma haberlerini her zaman sıklıkla duyuyoruz fakat olay çok başka. Amerika’da yaşayan bir kadın eşinden şüphelenmese de etrafında oldukça artan aldatma haberleri sonunda bir plan yapmaya karar verir. Kadın eve bir mektup bırakarak kocasını denemek ister.

Kocasından emin olan kadın mektubu yatağın üzerine bırakıp yatağın altına saklanır. O gün eve erken dönen erkek, eşinin bıraktığı mektubu okumaya başlar. Kadın sessizlik içinde beklerken kendisini aradığını düşünür fakat yanılmıştır.

Çünkü adam çok mutlu bir şekilde eşinin onu bıraktığını anlatır. Yatağın altında saklanan kadın bu duruma şaşırır ve ne yapacağı bilemez. Fakat adamın bir planı daha vardı. Aynı şekilde yatağın üzerine bir mektup bırakan adam odadan ayrılır.

Mektubu okumaya başlayan kadın bir kez daha şaşırır. Çünkü eşi mektuba şu ifadeleri yazar: Ben markete gidiyorum, sen de yatağın altından çık lütfen. Bir dahaki sefere ayakların gözükmeden saklan. Ne yapacağını şaşıran kadın bir kez daha eşine güvenmemekle hata yaptığını anlar ve gözyaşları içinde mektubu bırakır.

Bu haber 705 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YEDİHİLAL'DE OMUZ OMUZA SEFER VAKTİ
YEDİHİLAL'DE OMUZ OMUZA SEFER VAKTİ
Beşiktaş'a şok
Beşiktaş'a şok