Sırrı Süreyya hangi partiden aday?

Sırrı Süreyya hangi partiden aday?

Radikal Yazarı Sırrı Süreyya Önder Hangi Partiden Aday Oluyor?

28 Mart 2011, Pazartesi - 08:43
HİT: 4979(0)


Radikal gazetesi yazarı Sırrı Süreyya Önder, bugünkü yazısında milletvekili adayı olduğunu açıkladı. Önder, gazetedeki köşesinde yazmaya devam edecek.

Radikal gazetesi yazarı Sırrı Süreyya Önder, bugünkü yazısında bağımsız milletvekili adayı olduğunu açıkladı. Önder, gazetedeki köşesinde yazmaya devam edecek.

İşte Sırrı Süreyya Önder'in bugün gazetedeki köşesine gizlediği Bağımsız adaylık açıklaması:

Bana gelince sevgili okur, şöyle bir planım var: Ortak Demokrasi Platformu'ndan bağımsız milletvekili adayı olmam isteniyor. Zalım hükümet, ne yolsak kârdır diyerek bağımsız adaylık başvuru ücretini 400 TL'den 7 bin liraya çıkarmış.
Pazartesi günü, Eyüp ve Çınar'ı ayrı ayrı kıstırıp, 'Bir bağımsız adayın gözünden seçim kampanyası!' fikrini işleyeceğim. Kızların da olduğu bir yerde söylemem lazım.

Yol harcırahından arttırdığım parayla Hakkı Devrim'e bir Diyarbekir poşusu aldım. Hazır aydınlanmaya başlamışken onu da destekçi yaparım. Grup yayın ilkeleri gereği istifa etmek zorunda kalmadığım gibi, Meclis'ten 'Bir gazetecinin Meclis izlenimleri' diye yazmaya devam ederim. Ne dersiniz, bu akıllar ve bu dürüstlükle tam da milletvekili olacak adam değil miyim?

İLGİLİ HABERLER

  • ANKET
  • HAVA DURUMU