Bahçeli'nin kaseti var, değişik türden!

Bahçeli'nin kaseti var, değişik türden!

Ergun Babahan'ın Devlet Bahçeli iddiası

26 Mays 2011, Perembe - 11:23
HİT: 11255(3)


Star Gazetesi yazarı Ergun Babahan, MHP lideriyle ilgili çok tartışılacak bir iddiayı köşesine taşıdı..

MHP'deki kaset skandalı sonrası yaşananları kaleme alan Star Gazetesi yazarı Ergun Babahan çork konuşulacak bir iddiayı köşesinde yazdı. Babahan, 'MHP'de kaset dalgasının seçime doğru hız kazanacağı iddiası tüm kulislerde dile getiriliyor.Doğrudan Devlet Bahçeli'yi hedef alan bu kasetlerde değişik türde ilişki görüntüleri olduğu iddiası da var.' dedi.

İşte Babahan'ın 'Ürperten söylenti ve haberler' başlıklı yazısındaki o bölüm

MHP'de kaset dalgasının seçime doğru hız kazanacağı iddiası tüm kulislerde dile getiriliyor.Doğrudan Devlet Bahçeli'yi hedef alan bu kasetlerde değişik türde ilişki görüntüleri olduğu iddiası da var.

TİB elinden geleni yapıp bu tip kasetlerin yayınının mutlaka önüne geçmeli.

HEMEN KAPATILMALI

Eğer herhangi bir site böyle bir imada bulunursa, seçim sürecine fesat karıştırmaktan hemen kapatılmalı.

Bu insanların özel hayatına ilişkin olan kısım.

YORUMLAR

(3)
  • Hasan 2011-05-26 18:00:53 MHP ne zamandir islami bir ölcüsü oldu? Aslinda hicbir zaman MHP dini ölcü almadi sadece alt tabaka onlarida aynen simdiki AKP gibi dindar imaji verdi ama onlar öyle bir vaad ve söylemleri olmadi. Tayyipte sunu söylemiyormu: referansimiz islam degi... Aslinda millet saf ve iyi niyetinden kaynaklaniyor. bunlarda aslinda her zaman gayri mesru yasamak normal! Fuhus, kumar ve yeralti dünyasi türkiyede kimin kontrolünde! Hemde yillardir- MHP
  • tamer 2011-05-26 15:58:53 HİZMETKARLAR.. MHP ye yapılan yok etme operasyonudur.MHP yi meclis dışına itme...Türkiyede yapılacak operasyonun önündeki engelleri kaldırmadır.CHP ye Baykal ı göndererek yaptılar...Sıra MHP de...Neden diğerlerinde değil..ÇÜNKÜ; diğerleri Türkiye de yapılacak operasyona neşter tutuyorlar.Şimdilik kalmaları gerekiyor..Saddam...Mubarek vb..gibi.Ya kullandıracaksın yada kasetin çıkar...Kaset kıçaramazlarsa böyle satılık kalem bulup hakkında ki iddiaları basına manşet yaptırırlar..
  • duran 2011-05-26 12:04:07 isiz.genclerle.ugrasin. ben.mhk.olarak.yapilan.kasetleri.kiniyorum.yaliniz.kafanizi.kaldirin.turkiyenin.haline.bakin.haburda.diz.cokmus.hukumet.doguda.secim.mitiklerinde.basbakana.prtesteler.istanbulun.gobeginde.molotoflar.polise.tokatlar.bunlarin.hesabini.recep.bey.ve.ekibi.verecek.12.haziranda.yalaka.basinda.sorumlu.turkiyeyi.akp.yalaka.basi.yalaka.tv.kanalari.almis.74.milyona.ahlak.dersi.vermiye.kalkiyorlar.ahlaksizlar.bu.basinla.mediayla.askeri.polisi.yargiyi.susturdun.turkiyede.adaleten.soz.etmeyin.

İLGİLİ HABERLER

  • ANKET
  • HAVA DURUMU