Üst geçitten ölüme atladı!

Üst geçitten ölüme atladı!

Bayrampaşa'da bir genç, kendisinden yaşça büyük sevgilisi tarafından terk edilince üst geçitten atlayarak intihar etti.

11 ubat 2013, Pazartesi - 08:49
HİT: 156(0)


E-5 karayolu metrobüs üst geçidinde yaşanan olay güvenlik kamerası tarafından da saniye saniye görüntülendi.

Olay, E-5 karayolu üzerinde yeralan Cevizlibağ Metrobüs İstasyonunda akşam saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre; Bayrampaşa'da teknisyen olarak çalışan 28 yaşındaki Ali Keleş, bir arıza için kendisinden yaşça büyük S.A.'nın evine gitti. Keleş ile S.A. arıza tamiri sırasında tanıştı ve arkadaş oldu.

İkili kısa süre içerisinde duygusal birliktelik yaşamaya başladı. Fakat önceki hafta S.A. kendisinden para isteyen Keleş'i terk etti. Bunun üzerisine S.A.'nın evinin önüne giden Keleş kendisini bıçakla yaralayarak intihar etmek istedi. Çevreden yetişenlerin yardımı ile hastaneye kaldırılan Keleş tedavisinin ardından taburcu edildi. Ancak kendisinden yaşça büyük sevgilisi tarafından terk edilen Keleş girdiği bunalımdan bir türlü kurtulamadı.

KENDİNİ METROBÜS ÜST GEÇİDİNDEN E-5'E BIRAKTI

Taburcu olduktan sonra hastaneden ayrılan Keleş, soluğu Cevizlibağ Metrobüs üst geçidi üzerinde aldı. Köprü üzerindeki güvenlik kameralarının kayıtta olduğu sırada Keleş korkuluklara tırmandıktan sonra kendisini boşluğa bıraktı. Karayoluna düşen Keleş, olay yerinde ağır yaralandı. Y

oldan geçen otomobiller Keleş'e çarpmamak için ani manevralar yaparken olaya tanık olan perondaki vatandaşlar ile metrobüs yolcuları araçlardan inerek yolu trafiğe kapattı ve ardından sağlık ekiplerinden yardım istedi. İhbar üzerine olay yerine gelen 112 ekipleri yaralıyı hastaneye kaldırdı. Keleş yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

haber7.com

İLGİLİ HABERLER

  • ANKET
  • HAVA DURUMU