Türkiye'nin ilk ÇIPLAKLAR KAMPI açıldı!

Türkiye'nin ilk ÇIPLAKLAR KAMPI açıldı!

Bikini ve mayo yetmedi Türkiye'nin ilk çıplaklar kampı açıldı!

3 Mays 2010, Pazartesi - 16:15
HİT: 244185(16)


M. Fatih Gediman - Selamhaber.com
Ve Türkiye ilk çıplaklar kampının açılışının iffetsiz gururunu yaşıyor.. İŞTE YENİ ÇIPLAKLAR KAMPIN TÜRKİYE!
CANIM TÜRKİYEM BUNU DA GÖRDÜ
TV dizilerinde aile içi cinsel ilişkilerin özendirildiği, Kimliklerden bile din hanesinin kaldırılmak üzere olduğu ülkemizde her geçen gün yeni batılı özellikle boy gösteriyor. Ahlaki çöküntünün had safhaya ulaştığı OSMANLI TORUNLARININ son icraatı çıplaklar oteli!

Muğla'nın Datça ilçesi Emecik mevkiinde hizmet veren 175 yatak kapasiteli bir otel, Performans Turizm tarafından kiralanarak Çıplaklar Oteli olarak hizmet(!) vermeye başladı.

İLK MÜŞTERİSİ GELMİŞ!
Performans Turizm Limited Şirketi isimli şirket tarafından 10 ülkedeki anlaşmalı turizm acenteleri aracılığıyla pazarlaması yapılan Adaburnu Gölmar Oteli'nin ilk nudistleri Hollandalı bir çift oldu. 1 Mayıs'tan itibaren kapılarını dünya çıplaklarına açan otele 3 aile daha geleceği duyuruluyor!

TÜRK GENÇLERİ ÇIPLAK GÖRME MERAKLISI!
Dört tarafı cinsel tehditlerle sarılan Türkiye gençliğinin bu otele merakı da içler acısı… 17-30 yaş arası gençlerin araştırmaya başladığı çıplaklar kampının neye hizmet edeceği oldukça açık…

Otelin yurt dışındaki pazarlamasını üstelenen Performans Turizm Limited Şirketi Pazarlama Yetkilisi, vesile oldukları çirlinliklerden geri adım atmak yerine Türklerden otele gelmelerini fakat yoğun ilgilerinin müşterilerini korkutacağını söylüyor!!! Ahmet Koşar isimli pazarlamacı, Türkiye'de bir ilk olduğu için çıplaklar oteli konseptinin büyük ilgi gördüğünü fakat yoğun ilginin turistleri rahatsız etmesinden çekindiklerini söyledi.

GELİP BURADA SOYUNACAKLAR!
Dünyanın çeşitli ülkelerinden birçok talep geldiğini belirten Koşar, "Almanya, İngiltere, Hollanda, Fransa, İtalya, Norveç, İsviçre, İsrail, Rusya ve ABD'deki turizm acenteleri ve tur operatörleri ile anlaşma yaptık" dedi.

ŞOK EDEN ARABİSTAN İDDİASI

Dünya nudist turistleri arasında Türkiye'de böyle bir otelin hizmete girmesinin mutlulukla karşılandığını anlatan Koşar, şöyle konuştu: "Bazı internet sitelerinde, nudist otelin açılması Türkiye'de küçük bir devrim şeklinde nitelendiriliyor. Bu arada ilk kez bir Müslüman ülkesi olan Suudi Arabistan'dan rezervasyon talebi almak bizleri şaşırttı. Kendilerinin rezervasyon talebini üzülerek geri çevirmek durumunda kaldığımızı bildirdik. Çünkü, otelin kapasitesi artık gelen talepleri karşılayamıyor."

HEM ÇIPLAK HEM AFİŞE OLMAK İSTEMİYOR!
İlk müşterilerinin bir Hollandalı çift olduğunu anlatan Koşar, sözlerini şöyle tamamladı: "Bu ay çok yoğun olmamakla birlikte bir hayli müşteri giriş yapacak. Ancak, bu gelen müşterilerimiz, kendi özel yaşamlarını çok fazla afişe etmek istemedikleri için basına röportaj vermiyorlar."


PARA İÇİN BU KADARI FAZLA DEĞİL Mİ?
Türkiye iğrenç olarak nitelenebilecek bir çok iş, işletme ve icraat gördü.
Fakat para için, dünya nüfusu içerisinde nokta kadar bile yer edinemeyecek kadar insandan para kazanmak uğruna bu ahlaksızlıklara kanal açmak, gençlerimizi geleceğimiz tehlikeye atmak değecek mi?
Muassır medeniyetler seviyesine çıkma naraları atanlar bugün çıplaklar oteli adı altındaki bu yıkıma alkış tutuyor. Şaşırtıcı değil mi? Para için bu kadarı fazla değil mi?
Biz ölmek üzere olan düşmanına matarasındaki suyunun tamamını verebilen bir millet iken bugün Dünya barışı için yürüyerek ülkeleri dolaşan masum bir kadına tacavüz edip öldüren bir toplum haline geldik. Burada duralım Bundan sonrası intiharın okkalısı olacaktır…

Selamhaber.com

YORUMLAR

(16)
 • baran 2013-05-17 12:36:39 o.kampa dursun gelırse zaten senelrdir aba zzzzzzz
 • DEMİR 2012-07-10 15:19:20 BAZI YAZILANLARI İNCELEDİMDE BURADA ÇIPLAKLAR KAMPI OTELİ İÇİN ,, YAW ARKADAŞ BURASI '' TÜRKİYE CUMHURİYETİ'' önce bunu bilin... türk islam devleti değil...!!! ANLADINMI ZEKİ BEYFENDİ... ÇIPLAKLAR KAMPIDA OLUR VEYA HERTÜRLÜ RESİM TV PLAJ DA OLUCAK , HACI HOCA TAKILANLARIDA GÖRDÜK ASIL HERTÜRLÜ SAKINCA ONLARDA... İSTEMEYEN GİTMEZ ,
 • mehmet 2012-06-27 13:00:48 acanlara tşk ederim cok güzel olmuş gitim gördüm herkeze tavsiye ederim cok rahatladım türkiyeye gerek böle bişey
 • barışizm 2011-11-12 14:37:21 Kapanmasın ! Neden kapanıyormuş. Protesto ediyormuş. geri kafalı insanlar. medeni olun biraz. İstemeyen gitmez görmez bu kadar basit.
 • Durmuş Kale 2011-03-06 21:07:06 Biraz insaf İnsaf edin biraz.8 yıl önce kara çarşafla dolaşıyordunuzda.Ak parti geldi çıplak mı dolaşın dedi.üçlü kararname mi çıkardı bu konuda?8 yıl önce bu ülkenin plajlarında haşemayla dolaşıyordu da Ak parti mi yasakladı?Bu konuda herşey Allahın emri üzereydi de Ak parti gelince mi insanlar zivanadan çıktı. unutmayın Ak parti iktidara geldiğinde doğan çocuklar daha 9 yaşında.Yani o çıplaklar kampına giden nesil bu iktidarın eseri deyil.Ama siz illa bir günah keçisi arıyorsaniz o başka.
 • asilyeşil 2010-05-06 10:19:21 lafla peynir gemisi yürümüyor..tepki gösterelim MUĞLA DATÇA'da açılan Çıplaklar Kampı'nı protesto ediyorum. Ülkemizin milli ve manevi değerleriyle alakası olmayan bu kampın kapatılmasını arz ederim..Saygılarımla...bimer@basbakanlik.gov.tr
 • Rasim Atmaca 2010-05-03 20:35:05 Misafir EEEEE gözü aydın birilerin ! Iktıdarın başarı hanesine bir başarıdaha eklendi!!! Şimdi ne alaka var diyecekler Tabikiii suç bende Bu Ülkeyi ben yönetiyorum Aman Anketleri kaçırmayın hergün yesini ekleyin SP mümkün olduğu kadar aşağılara gösterinki Milletimizde desin nasıl olsa bunlar azınlık Diğerleri gelmektense suyu bunlara akıtalım Zani Ölümü gösterip Hastalığa razı edelim mantığı na devam Anneler günü, Babalar günü vs. uyutmaya devam Baksana Istanbul Buyuk Sehir Başkanı Anneler günü mesaj
 • Abdussamet Binici 2010-05-03 20:18:25 AKP varken chp ye ne hacet Simdi CHP yada MHP olsaydi hukumette genede acilirmiydi? bu ciplaklar kampi hadi acilirdi diyelim peki AKP liler niye hop oturup hop kalkiyorlar aman oylari bolmeyin CHP gelir diye gelirse gelsin AKP den daha kotu olacagini hic dusunmuyorum sahsen Ha AKP ha CHP
 • HSNGNS 2010-05-03 19:24:11 AKP NİN ÜRÜNÜ YAŞASIN AKP
 • Mehmet ASLAN 2010-05-03 17:28:40 Aman CHP gelmesin de... CHP gelmesin diye bu rezilliği de sinesine çekebilcek kaç müslüman var acaba? Ya hu anlayın işte yok bunların biribirinden farkı.
 • ayşegül beser 2010-05-03 17:11:38 utanıyorum haberi okumak bile beni utandırdı.her edebsizliğin normal görüldüğü bir dünyadayız.ancak bizi kıyamet temizler.hadi bunu yapanlar neyse de bizler farkında olanlar bu hayasızlıkların hesabını zor veririz.
 • islamic 2010-05-03 17:00:10 islami bi ülkeydik :S yazıklar olsun o insanlara Allah topunun belasını versin sonunda tüm çıplaklığıyla dinden sapıttılar artık tümüyle şeytane köle oldular Allah ıslah eylesin...
 • Meltem Tarhan 2010-05-03 16:59:53 cCc.Hukuk Devletinde Herşey normal değilmi? cCc Çıplaklar kampının daha önce Alanya Antalya güzergahında olduğunu biliyorduk çağ atlaya atlaya devamı geldi .İnsan hakları açılımında İnsanın ortak değerleri için önce para :)Truzimin getirisinde devlet kalkınıcak kalkındırıcak .Bir büyükden duymuştum Otelcilik , kamp vb Havlu peçete tutmakta işi olarak para :)serbest bölge dendimi serbest ticaret Devletimiz sağolsun .Bazen Türkiyede solun eksikliği duyuluyor deniyorda bu icratlar nerden doğdu acaba ?:))
 • muhammed 2010-05-03 16:39:26 dinleri imanları para olanlar akp ile tam batılı oldunuz.erdoğan güvenilirler listesinde 1.sıraya çıkar
 • ahmet 2010-05-03 16:36:36 erdoğan ve akp nin başarısı müslümanları dönüştürme pröjesi başarılı bir şekilde devam ediyor.jipli müslümanların gözü aydın.dünyaya açılıyorlar dövüz gelecek.
 • ünal yildiz 2010-05-03 12:40:57 Boynozlu Demokrasi! Muhafazakar demokratlarIn AdInI Degi$tirip ArtIk Boynozlu Demokrat Yapmak Gerekiyor!

İLGİLİ HABERLER

 • ANKET
 • HAVA DURUMU