Evlenecek çiftlere müjde

Evlenecek çiftlere müjde

Yeni evlenecek çiftlere 3 mobilya takımı 2 bin 299 TL...

29 Nisan 2010, Perembe - 12:10
HİT: 928(0)


Evlilik sezonunun yaklaşmasıyla birlikte mobilya sektörü de hareketlendi. Sektörde 2001 yılından bu yana uygun fiyatıyla dikkat çeken Atamob Mobilya, hazırladığı düğün paketiyle evlenecek çiftlere büyük kolaylık sağlıyor. Kampanya kapsamında yatak Odası, Oturma Odası ve Yemek odasından oluşan 3 takımı 2 Bin 299 TL’ye satan Atamob, büyük ilgiyle karşılaştı.

Ankara’da 1000 Metrekarelik fabrikasında 2001 yılından bu yana Atamob markasıyla mobilya üretimi yapan Ata Mobilya, düğün sezonunun yaklaşmasıyla cazip bir kampanyanın startını verdi. 20 Parçadan oluşan 3 seti 2 Bin 299 TL’ye evlilik hazırlığı yapan çiftlere sunduklarını anlatan Atamob Genel Müdürü Erdal Atalay, "Ekonomik krizin etkilerini henüz üzerinden atamayan çiftlere uygun fiyattan evlerinin tüm mobilya ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunuyoruz. Özellikle dar gelirli çiftlere yönelik hazırladığımız kampanya düğün telaşına düşenlere destek olacak. Piyasa fiyatı 5–6 Bin TL olan bu setleri yarı fiyata tüketiciye sunuyoruz diye konuştu.

Fabrika çıkış fiyatına mobilya satıyoruz

Atamob’un Ankara, Çankırı ve İstanbul’daki 8 mağazada kampanyanın geçerli olduğu bilgisini veren Erdal Atalay, “Bizim Atamob olarak Türkiye’nin em kaliteli mobilyalarını üretiyoruz. Kampanyada da çok kaliteli ürünleri tüketiciye yarı fiyatına veriyoruz. Bizim avantajımız kendi fabrikamızdan çıkan ürünü çok cüzi kar marjlarıyla müşteriye sunabilmemiz. Toptancı, bayi gibi tüm aracıları ortadan kaldırarak doğrudan satış yaptığımız için fiyatları bu kadar aşağı çekebildik.” Şeklinde konuştu.

Kampanya kapsamında Yatak odası takımında; 6 kapılı gardırop, tuvalet masası, 2 adet komidini, karyola seti ve yatak, Yemek odası takımında; ikili vitrin, konsül, televizyon seti, masa ve 6 sandalye, Oturma grubunda ise 2 adet üçlü koltuk, 2 adet tekli koltuk yer alıyor.

Evleneceklere parasız kefilsiz 36 ay taksitle mobilya

Parası olmayana veya kefili olmayana dahi kredi kartlı ya da kartsız 36 aya kadar taksitle düğün paketini vereceklerini anlatan Atalay, “KDV, Nakliye, montaj hepsi bu fiyata dahil. Tüm ürünler İSO 9001 ve İSO 2000 kalite belgesine sahip. Tüm paket 3 yıl garanti kapsamında satılacak. Amacımız kaliteli mobilyanın çok uygun fiyattan satılabileceğini tüm Türkiye’ye göstermek” şeklinde konuştu.

Orta ve üst gelir grupları içinde Düğün setleri hazırladıklarına dikkat çeken Atalay, “Ümraniye, Gazi Osman Paşa, Bağcılar, Avcılar, Maltepe, Ankara Merkez, mağazalarımızda her keseye uygun kaliteli mobilyayı müşteriye ulaştıracağız” dedi.

BUGÜN

İLGİLİ HABERLER

  • ANKET
  • HAVA DURUMU