Cübbeli Ahmet'ten 11 kontöre fetva

Cübbeli Ahmet'ten 11 kontöre fetva

Cübbeli Ahmet hoca`dan fetva isteyenler ve sohbetlerinden yararlanmak isteyenler için ücretli telefon hattı kuruldu. Milli Gazete`de yayınlanan reklama göre hattın dakikası 11 kontör.

18 Ekim 2009, Pazar - 16:55
HİT: 2864(5)


Cübbeli Ahmet Hoca`dan Alo fetva hattı. Kontörlü telefonlar için dakikası 11 kontör olan bu servis faturalı telefonlar için 0.76 lira. Cübbeli Ahmet Hoca`nın Milli Gazete`ye verdiği reklamda şu cümlelere yer verilmiş: "Başka hiçbir yerde bulamayacağınız dini ve dünyevi gündemi değerlendiren açıklamalar bu hatta. Perşembe akşamları 21.15`ten sonra en güzel ve en verimli meclis sohbetleri ve haftanın yorumu bu hatta. 0546 370 20 ..

Cübbeli Ahmet Hoca Almanya`dan arayanları da unutmamış. Almanya`dan arayanlar için farklı bir telefon numarası ve tarife ile istenilen dini yorumlar Cübbeli Ahmet Hoca takipçileriyle buluşuyor.

İsmailağa cemaatinin Cübbeli Ahmet Hoca`nın bu hattına ilgi gösterip göstermeyeceği merakla bekleniyor.
Kaynak:
BİZİMTAVA.COM

YORUMLAR

(5)
  • osman doğan 2009-12-21 01:56:50 başlık atmayı bilmiyorsunuz.. sonrada bize artistlik yapıyorsunuz size mi soracağız diye..prof.dr.numan kurtulmuşun videosundada aynı hatayı yaptınız..sizin derdiniz nedir? milli görüşçüyüz diyorsunuz milli görüşü yaralıyorsunuz..kimin safındasınız ? kime hizmet ediyorsunuz ? bundan böyle bu site benim için bitmiştir..sizlerede kalitesi sizin kadar olan dostlarınızla mutluluklar dilerim..
  • nakşi gülü 2009-10-19 09:27:56 ne günlere kaldık ALLAH aşkına artık şu alimle ğraşmayalımherkes kontörlerini boş yerlere ona buna oy vermek için kullanıyorda bir alimden ilim öğrenmek için arayıp kontör gitmesi çok mu büyük bişey?haberlerinizdce birazcık ta bu alimi övecek haberler çıkarsanız ya? niye çıkmıyor? Bnunu da anlamış değilim.
  • serhat 2009-10-18 20:02:39 cennetten arsa da veriryor mu ne günlere kaldık yarabbi. millet iyece şaklanban olmaya başladı. sağda solda her önüne gelen kanaat önderine dil uzatan cübbesiz şimdi de bunu mu çıkaröış. vaktiyle teknolojinin her türlüsüne bitat diyen bunlar değilmiydi. yakında kontör karşılığı cennetten arsa verirlerse şaşırmayın. insanın aklıjna osmanlı dönemindeki beşik ulemaları gelmiyor değil.
  • osman bey 2009-10-18 18:28:08 MİLLİ GAZETEDE OLUNCA ELEŞTİRMEYECEZ NE ŞİMDİ DU YA. BU MUHTEREM İNSAN BU KARARI KİMLERLE PAYLAŞTI DA ALDI BENCE HİÇ HOŞ OLMAYAN VE İSABETSİZ BİR KARARLA ANLINMIŞ BİR KARAR VE UYGULAMA. BU HABERİ YAYINLAYAN MİLLİ GAZETEYE VE HOCAYA YAKIŞMADI VESSELAM. BİR GAZETE ABONESİ OLRAK YADIRGADIM. ELEŞTİRİYORUM
  • hakkakul 2009-10-18 18:27:34 Haber5 bu haberi yaparak kalbimizi kırmıştır. Bu nasıl başlık? Bu nasıl içerik ?Haberi yayınlama da sakınca görmüyorsanız bir şey demiyorum.

İLGİLİ HABERLER

  • ANKET
  • HAVA DURUMU