Annesi ile tartıştı, kendini camdan attı!

Annesi ile tartıştı, kendini camdan attı!

Cep telefon yüzünden annesi ile tartıştı, intihara kalkıştı

6 Nisan 2012, Cuma - 18:00
HİT: 1541(0)


Cep telefonu yüzünden annesiyle tartışan lise öğrencisi intihara kalkıştı. Genç kızı annesi üst kattan, komşusu ise alt kattan tutarak düşmesini önledi.

Genç kızın intiharını böyle önlediler

Konya'da lise öğrencisi 15 yaşndaki M.Ç., cep telefonu yüzünden annesiyle tartıştıktan sonra 8’inci kattaki evlerinin penceresinden sarkıp intihara kalkıştı. Annesinin üstten kollarından, alt kattaki komşusunun da ayaklarından tutup düşmesini engelemeye çalıştıkları M.Ç., diğer komşularının da yardımıyla kollarından tutulup içeri çekilerek kurtarıldı.

GENÇ KIZ BÖYLE KURTARILDI - FOTO GALERİ

Olay, bugün saat 13.10 sıralarında 10 katlı apartmanın 8’inci katında meydana geldi. İddiaya göre, 9’uncu sınıf öğrencisi M.Ç.’nin elinde cep telefonu gören annesi 42 yaşındaki H.Ç., ”Senin telefonun yok. Bu cep telefonu kimin?” dedi. Ardından anne ve kız tartıştı. Odasına giren M.Ç. pencereden sarkıp intihara kalkıştı. Durumu fark eden annesi H.Ç., kızının düşmemesi için kollarından tututup içeri çekmek istedi. 

Bu sırada gürültüyü duyan alt kattaki komşu da genç kızın ayaklarından tututtup düşmesini engellemeye çalıştı. Anne H.Ç.’nin yardımına komşuları koştu H.Ç., yardıma gelen komşularına kapıyı açmaya giderken M.Ç. de pencerenin pervazından tutunarak bekledi.

Liseli kız daha sonra komşular ve annesi tarafından güçlükle içeri çekirelerek ölümden son anda kuruldu. M.Ç., ambulansla Selçuklu Ünivertesi Selçuklu Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

ETİKETLER: cep telefonu, anne, kavga, intihar

İLGİLİ HABERLER

  • ANKET
  • HAVA DURUMU