2013 AÖF dönem sonu sınav soruları ve cevapları ne zaman açıklanacak?

2013 AÖF dönem sonu sınav soruları ve cevapları ne zaman açıklanacak?

2013 yılı 9-10 Şubat Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Güz dönemi dönem sonu sınav soruları ve cevapları ne zaman açıklanacak?

10 ubat 2013, Pazar - 00:50
HİT: 527(0)


2013 AÖF dönem sonu sınav soruları ve cevapları ne zaman açıklanacak?

10 Şub 2013 00:50 Samanyolu Haber

2013 yılı 9-10 Şubat Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Güz dönemi dönem sonu sınav soruları ve cevapları ne zaman açıklanacak?

>Tweet

Açıköğretim Fakültesi (AÖF ) dönem sonu sınav soruları ve cevaplarının sınav haftasından 3-4 gün sonra açıklanması bekleniyor. Güz Dönemi ara sınavı sınav haftasını takiben 3-4 iş günü içinde açıklanmıştı.

AÖF soru ve cevapları açıklanır açıklanmaz samanyoluhaber.com'da bulabilirsiniz... Soru ve cevaplar yayınlanınca bu adresten ulaşabilirsiniz...2012- 2013 ÖĞRETİM YILI AÖF SINAV TARİHLERİ Güz Dönemi Ara Sınavı 05 – 06 Ocak 2013Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 09 – 10 Şubat 2013Bahar Dönemi Ara Sınavı 04 – 05 Mayıs 2013Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 01 – 02 Haziran 2013 Açıköğretim Fakültesi 2013 Bütünleme Soru Ve Cevaplarına ulaşma yönergesi: Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak (Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası: http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx) "Fakülte" başlığından "Sınav Soruları" seçeneğine, "Bölüm" başlığından öğretim yılını, "Ders" başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler. Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, "T.C. Kimlik Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, "Öğrenci Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda "Öğrenci Numarası" ile oturum açabileceklerdir. Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda "9..." ile başlayan "Öğrenci Numarası" ile oturum açabileceklerdir. Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa "konuk" yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz. Öğretim Üyeleri, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler. Internet Explorer'da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarda olmamalıdır.


Haber Etiketleri : AÖF Açıköğretim Fakültesi AÖF sınav sonuçları ara sınav sonuçları

samanyoluhaber.com

İLGİLİ HABERLER

  • ANKET
  • HAVA DURUMU