Suriye'de sokakta kafa kesiyorlar +18

Suriye'de sokakta kafa kesiyorlar +18

Esad'a bağlı Baas güçleri sokak ortasında kafa kesiyorlar

8 Ağustos 2011, Pazartesi - 07:00
HİT: 14411(4)


Esad'a bağlı Baas güçleri, sokak ortasında yakaladıları gençin kafasını kestiler. Gencin Allahü Ekber çığlıkları arasında bir çırpıda koparılan kafasını sokak ortasına attılar.

Esad'a bağlı Baas güçleri, sokak ortasında yakaladıları gençin kafasını kestiler. Gençin Allahü Ekber çığlıkları arasında bir çırpıda koparılan kafasını sokak ortasına attılar. Suriyeliler, bu görüntülerin bugün Deyr ez-Zor'da yaşandığını belirtti.

İşte insanın kanını donduran ve insanlığından utandıran vahşeyin geldiği son nokta. Allah'ın gazabı yakındır.
Esad'a rejimine bağlı özel güvenlik birimi Şebihaların işlediği bu katliamların bölge ülkelerini çileden çıkardığı belirtiliyor. Arap ülkeleri Esad rejiminin artan bu zulmü karşısında iki gündür sesini yükseltiyor. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da önceki akşam bir iftar programında Esad için "Men Dekka Dukka / Eden bulur" demesinin arkasındaki nedenin bu tür vahşet içeren videolar olduğu belirtiliyor.

Timeturk

YORUMLAR

(4)
  • ibrahim ergin 2011-08-08 19:07:43 YALAN HABERLER KAFA KESME VİDEOSU TAMAMEN DÜZMECE. 3 SENEDİR SURİYEDE YAŞIYORUM.SURİYE HALKININ YÜZDE 90 I BEŞARIN YANINDA.OLAYLARI ÇIKARANLAR KÜÇÜK TERÖR GRUPLARI. AYNI BİZDEKİ PKK GİBİ HAMADA ETKİLİ HALKA BASKI YAPARAK İŞYERLERİNİ KAPATIP HALKI SOKAĞA DÖKÜYORLAR. KAFASI KOPARILAN SİVİL POLİSTİR. HALK MEMNUNSA ZORLA REJİMİ DEĞİŞTİREMEZSİN. ŞİMDİ AKP DEN MEMNUN DEĞİLİZ DİYE HÜKÜMETİ ZORLA YIKALIMMI.
  • mahmud 2011-08-08 13:12:23 yapar adam nasılsa benim iranlı rusyalı dayılarım var elimin altında hizbullat gibi bir mafya var bana kimse bişey yapamaz asarım keserim dünyada seyreder diyor hakkattende sadece seyrediyoruz başbakanımızda sağolsun boşboş konuşup duruyor, tipik ruhsuz menfaatçi tc diplomasisini devam ettiriyor bekleyelim görelim kim kazanırsa ondan yana tavır koyarız yada kim daha çok doları bastırırsa onun borusunu öttürürüz tavrı...
  • faruk 2011-08-08 11:38:18 lafa değil icraat istiyoruz Kimse kusura bakmasın ama Türkiye hükümeti boş konuşmaktan başka hiçbirşey yapamaz. Yapabilmesi için islam birliğini şimdiye kadar kurmuş olması, Amerika ve İsrailin boyunduruğundan kurtularak kendi milli politikalarını uygulamaya başlamış olması lazımdı. Ama 9 yıldır yaptığı sadece laf üretmek. Çok yazık. Sanırım Milli Görüşün önemi ve farkı şimdi daha iyi anlaşıldı.
  • mustafa şap 2011-08-08 11:23:03 ülkemizin planlanan geleceği ülkemizin 2023 e kadar götürülmek istenen gizli planlardaki görüntüsü. siz durmak yok dedikçe hızla fibonaçi döngüsüne gireceksin işin en garip yanı yandaşlar zenginleştikçesayenizde cahiller mücadele daha kanlı olacak.

İLGİLİ HABERLER

  • ANKET
  • HAVA DURUMU